לחברים

אודות התאחדות בעלי האולמות וגני האירועים

ההתאחדות הוקמה בשנת 2001 כעמותה רשומה (580369445).

בעלי האולמות וגני האירועים מתמודדים מדי יום עם מורכבויות ואתגרים בזירות שונות ורואים בראש ובראשונה לנגד עיניהם, את החשיבות העצומה בלספק לזוגות ולבעלי השמחה שירות מקצועי ואמין, ולהפוך כל אירוע לחוויה מרגשת שתיזכר לאורך שנים.

ההתאחדות משמשת ארגון על שמטרותיו לפעול לקידום ופיתוח של אולמות וגנים בישראל, ולסייע בשימור ושיפור הרמה המקצועית בענף. ההתאחדות מייצגת את האולמות וגני האירועים מול מוסדות וארגונים בארץ, בפני גופים ממשלתיים, מקבלי החלטות, מוסדות ורשויות מקומיות.

כעסק עצמאי בתחום האירועים מתמודד מול זירות שונות, מושפע מרגולציה עודפת ומכבידה ומפרמטרים כלכליים רוחביים רבים. בעל האולם העסוק בעשיית שמחה נדרש לסיוע מארגון מתכלל שיוכל לייצג ולפעול עבורו. מכאן פועלת ההתאחדות להפחתת הנטל הרגולטורי ויצירת שיתופי פעולה אסטרטגיים למען כלל חבריה.

בתקופה הקרובה ובמקביל להתאוששות ממשבר הקורונה, ההתאחדות ממשיכה לפעול להקלות רגולטוריות שיקלו על חיינו. ההתאחדות עובדת גם על שדרוג הצעת הערך והשירות לחברי ההתאחדות באמצעות פתיחת קורסים מקצועיים לעובדים, מועדוני צרכנות והטבות נוספות שנייצר בעזרת שיתופי פעולה מול ספקים, יועצים ונותני שירות רלוונטיים לענף.

נציגי התאחדות נמצאים במספר קבוצות 'וואטסאפ' אזוריות פעילות, ובנוסף פיתחנו אפליקציה בה ניתן לקרוא על כל העדכונים והזכויות המגיעות לכם. במידה ואתם לא נמצאים בקבוצות או באפליקציית ההתאחדות, אנא צרו אתנו קשר בהקדם על מנת שתוכלו לקחת חלק בפעילות ולצפות בעדכונים השבועיים אותם אנו מעבירים.

אתם כמובן מוזמנים להתקשר, להיעזר ולהתייעץ בכל נושא - אנחנו כאן בשבילכם וזמינים עבורכם.

מספר הטלפון שלנו: 050-8866154 / 03-5611258

או בכתובת המייל Ulamot.ganim@gmail.com